Ons team

Directie

  • Chris
    Schruers
    Gedelegeerd bestuurder
    chris.schruers@vhs.be
    011/36.21.63
  • Marc
    Maas
    Gedelegeerd bestuurder
    marc.maas@vhs.be
    011/36.21.64
  • Christine
    Snijers
    COO
    christine.snijers@vhs.be
    011/36.21.28

Bestuur

  • Chris
    Schruers
    Gedelegeerd bestuurder
    chris.schruers@vhs.be
    011/36.21.63
  • Marc
    Maas
    Gedelegeerd bestuurder
    marc.maas@vhs.be
    011/36.21.64
  • Eric
    Scrayen
    Bestuurder - Directeur
    eric.scrayen@vhs.be
    011/36.21.69
  • Edgard
    Aerden
    Bestuurder
    edgard.aerden@vhs.be
    011/36.21.66
  • Michel
    Pietersil
    Voorzitter Raad van Bestuur
    michel.pietersil@vhs.be
    011/36.21.21

Onthaal

  • Dorien
    Van der Zanden
    Management Assistant
    Dorien.vanderzanden@vhs.be
    011/36.21.21

Team GO

  • Nico
    Aerts
    Accountmanager
    nico.aerts@vhs.be
    011/36.21.32
  • Kristof
    Hesius
    Adviseur ondernemingen
    kristof.hesius@vhs.be
    011/36.21.30
  • Marijke
    Aegten
    Adviseur ondernemingen
    marijke.aegten@vhs.be
    011/36.21.22
  • Ingrid
    Helsen
    Adviseur ondernemingen
    Ingrid.helsen@vhs.be
    011/36.21.31
  • Cindy
    Jooken
    Adviseur ondernemingen
    cindy.jooken@vhs.be
    011/36.21.48
  • Sally
    Morren
    Adviseur ondernemingen
    sally.morren@vhs.be
    011/36.21.37
  • Tineke
    Vanhove
    Claims & Legal Manager
    tineke.vanhove@vhs.be
    011/36.21.43
  • ZoĆ«
    Kalin
    Adviseur schade
    zoe.kalin@vhs.be
    011/36.21.44
  • Christophe
    Raucy
    Accountmanager investments
    christophe.raucy@vhs.be
    0495/26.39.81

Team KM01

  • Thomas
    Beuls
    Accountmanager
    thomas.beuls@vhs.be
    011/36.21.33
  • Lore
    Dresselaers
    Accountmanager
    lore.dresselaers@vhs.be
    011/36.21.57
  • Smeets
    Cindy
    Adviseur ondernemingen
    cindy.smeets@vhs.be
    011/36.21.25
  • Wouter
    Cox
    Adviseur KMO & Vrije beroepen
    wouter.cox@vhs.be
    011/36.21.35
  • Steve
    Hendrikx
    Adviseur KMO & Vrije beroepen
    steve.hendrikx@vhs.be
    011/36.21.53
  • Evy
    Smets
    Adviseur KMO & Vrije beroepen
    evy.smets@vhs.be
    011/36.21.52
  • Bert
    Pierson
    Adviseur schade
    bert.pierson@vhs.be
    011/36.21.45

Team KM02

  • Mark
    Stevens
    Accountmanager
    mark.stevens@vhs.be
    011/36.21.36
  • An
    Schruers
    Accountmanager
    an.schruers@vhs.be
    011/36.21.34
  • Charles
    Martens
    Adviseur KMO & Vrije beroepen
    charles.martens@vhs.be
    011/36.21.24
  • Ilaria
    Santarlasci
    Adviseur KMO & Vrije beroepen
    ilaria.santarlasci@vhs.be
    011/36.21.23
  • Jonas
    Van Hove
    Adviseur KMO & Vrije beroepen
    jonas.vanhove@vhs.be
    011/36.21.58
  • Christine
    Van Impe
    Adviseur ondernemingen
    christine.vanimpe@vhs.be
    011/36.21.29
  • Tillie
    Descheemaeker
    Adviseur schade
    tillie.descheemaeker@vhs.be
    011/36.21.46

Team Particulieren Zonhoven

  • Sabine
    Jordens
    Adviseur Particulieren & Zelfstandigen
    sabine.jordens@vhs.be
    011/36.21.56
  • Esther
    Van Nuffel
    Adviseur Particulieren & Zelfstandigen
    esther.vannuffel@vhs.be
    011/36.21.54
  • Sonja
    Vanbilsen
    Adviseur Particulieren & Zelfstandigen
    sonja.vanbilsen@vhs.be
    011/36.21.55
  • Mieke
    Meers
    Adviseur schade
    mieke.meers@vhs.be
    011/36.21.42
  • Rita
    Vanesch
    Adviseur schade
    rita.vanesch@vhs.be
    011/36.21.41

Team Overpelt

  • Kristof
    Weltens
    Adviseur KMO & Particulieren
    kristof.weltens@vhs.be
    011/36.21.51
  • Sanne
    Geusens
    Adviseur KMO & Particulieren
    sanne.geusens@vhs.be
    011/36.21.49
  • Elke
    Vromans
    Adviseur KMO & Particulieren
    elke.vromans@vhs.be
    011/36.21.59

Team Sint-Truiden

  • Peter
    Lantmeeters
    Accountmanager VHS & zaakvoerder AXA bank
    Peter.lantmeeters@pwm.expert
    011/68.15.46
  • Kristof
    Lemoine
    Zaakvoerder VHS bvba
    kristof.lemoine@vhs.be
    011/68.15.46
  • Lies
    Vangeebergen
    Accountmanager
    lies.vangeebergen@vhs.be
    011/68.15.46
  • Guy
    Jardin
    Adviseur KMO & Particulieren
    guy.jardin@vhs.be
    011/36.21.67
  • Korneel
    Vanhauwaert
    Adviseur KMO & Particulieren
    korneel.vanhauwaert@vhs.be
    011/68.15.46
  • Evy
    Vanroye
    Adviseur schade
    evy.vanroye@vhs.be
    011/68.15.46

Team Hasselt

  • Yves
    Vandepoorte
    Adviseur KMO & Particulieren
    yves.vandepoortee@vhs.be
    011/36.21.68

Boekhouding

  • Sandra
    Van Santen
    Verantwoordelijke boekhouding & HR
    sandra.vansanten@vhs.be
    011/36.21.60
  • Thomas
    Lemmens
    Boekhouding
    thomas.lemmens@vhs.be
    011/36.21.61
  • Patricia
    Van Hoof
    Boekhouding
    patricia.vanhoof@vhs.be
    011/36.21.62